Współpraca z firmami

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy dla których proponujemy kompleksowy wystrój sal konferencyjnych, pokoi hotelowych, restauracji.

Zadbamy o świeże kwiaty w wazonach, dobór kolorystyki i formy kompozycji, tak aby były stosowne i spójne z pomieszczeniem.

„Jeśli zadbasz o swoich pracowników,
Oni zatroszczą się o klientów” – Bransons

Aby Państwa firma zadbała o pracowników proponujemy bony prezentowe z okazji urodzin czy jubileuszu, a może chcecie Państwo abyśmy w imieniu Państwa wręczyli bukiet pracownikowi z bilecikiem lub prezentem firmowym w postaci wygrawerowanej butelki wina, czekoladki lub pięknie zapakowanej kawy czy herbaty opatrzonej logo państwa firmy – również to wykonamy dla Państwa, a miłe wrażenia obdarowanych, przełożą się na dobrą atmosferę w pracy.

Wybór i posadzenie odpowiednich roślin, takich, które zaaklimatyzują się w trudnych warunkach, to nie lada wyzwanie, a zadbanie o to aby rosły i zdobiły pomieszczenia firmowe zamiast szpecić to cud. W naszej firmie dyplomowany ogrodnik dobierze odpowiednie rośliny posadzi je w wybranych naczyniach, i będzie je systematycznie pielęgnował.

Menu